Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

 

ALARM MERKEZ İSTASYONU..

 

IGM Türkiye'de bir eşi daha bulunmayan, en son teknolojik cihazlarla donatılmış üstün hizmet anlayışını benimsemiş dünya standartlarında bir izleme istasyonudur.

 

* Günün 24 saati on-line asistanlık;

Günün 24 saati güvenliğinizle ilgili herhangi bir soru/sorununuzda yardım alabileceğiniz, sürekli olarak güler yüzlü operatörler tarafından karşılanacağınız sadece güvenliğinizi sağlamak için kurulmuş bir servis.

 

* Aktivite raporlarının aboneye ulaşması ;

Alarmın kim tarafından hangi zamanda devreye alındığı ve kim tarafından devre dışı bırakıldığı ile ilgili ayrıca alarm durumu oluşmuşsa hangi zamanda oluştuğu gibi bilgilerin detayları ile birlikte yer aldığı aktivite raporları her ay düzenli olarak aboneye gönderilir. Böylece hem alarm sisteminin takibinin yapıldığı gibi abone personel giriş çıkış saatlerini de kontrol etmiş olur.

 

* İstenildiği taktirde alam sisteminin istasyon üzerinden açılması-kapanması hizmeti;

Abonenin istediği taktirde düzenli olarak veya sadece özel durumlarda alarm sistemi alarm merkezi tarafından uzaktan devreye alınabilir veya devre dışı bırakılabilir. Özellikle abonenin alarmı devreye almayı unuttuğu durumlarda verimli olarak kullanılmaktadır.

 

* Medical Button ile ambulans yönlendirme;

Acil durum butonu kullanılarak, meydana gelebilecek hastalık, kaza gibi durumlarda merkez aboneye doktor, ambulans yönlendirebilir. Özellikle yalnız yaşayan ve yaşlı kimseler için kullanılan verimli bir özelliktir.

<<GERİ                                                                                                                                İLERİ >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 


 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


Lütfen Dikkat !

Sayfalarda görmüş olduğunuz resimler lisanslıdır. Lütfen alıntı yapmayınız.

 

 

 

 

 


  

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.