Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ AKSESUARLARI

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ AKSESUARLARI


PARADOX IP100 Hırsız Alarm Sistemi İnternet ModülüInternet modülü, MG 5000, MG 5050, Spectra SP veya EVO kontrol panellerinin bir IP ağı (LAN/WAN/internet) aracılığıyla kontrolünü ve izlenmesini sağlar,Sisteminize internetten ulaşmak için NEware veya WinLoad yazılımı kullanabilirsiniz,Sistem alarmlarının uyarılarını e-posta ile alabilirsiniz,Birbirinden bağımsız kısımları web tarayıcısı ile kurabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz,Tüm zonların ve kısımların durumunu (örneğin açık/kapalı,kurulu/devre dışı, arızalar ve alarmlar şeklinde) canlı olarak web tarayıcınızdan görebilirsiniz,IP100'ün firmware'ini WinLoad kullanarak internetten güncelleyebilirsiniz,Dinamik IP adresleri için DNS servisi bulunmaktadır,Çok düşük bant genişliği kullanımı,Veri gönderimi ve alımı 128-bit (MD5 ve RC4) veya 256-bit (AES) veri şifrelemesi kullanılarak yapılır,İki yollu dinamik kimlik doğrulaması.

PARADOX 307USB Hırsız Alarm Sistemi Direk Bağlantı Birimi


Direkt bağlantı arabirimi,USB Port özelliği,60m mesafeden kontrol paneli ile PC arasında haberleşme kurabilme,Kontrol panelinin seri port bağlantısından bir PC'nin seri portuna (DB9) veya USB portuna bağlantı,3 durum gösterme ledi (PC , Panel ve RX / TX olmak üzere),EVO ile 38.4k baud hızında,Magellan ile 57.6k baud hızında,MG ve Spectra SP serisi 9.6k baud hızında,DGP NE 96 ile 38.4k baud hızında,DGP NE 96 ile 38.4k baud hızında haberleşmeyi sağlar.


PARADOX ADM2 Hırsız Alarm Sistemi Modülü


Sistemi devreye alma devreden çıkarma,PGM kontrolü,Temiz ve anlaşılır sesli yanıt sistemi,1 PGM çıkışı,5A / 125VADC NC, NO röle çıkışı,105 mA akım sarfiyatı.


PARADOX ZX8 Hırsız Alarm Sistemi Genişletme Modülü


8 zon genişletme modülü (Zon çiftleme yapılabilir),Double zon bağlandığında 16 zon kullanılır (sisteme analog kurulduğunda),MG 5000, MG 5050 Spectra SP ve Digiplex EVO ile uyumludur,8 zon ekler,1 PGM çıkışı,Zon girişini anti-sabotaj anahtarı girişi olarak kullanır28 mA akım sarfiyatı.


PARADOX  WA-2 Hırsız Alarm Sistemi Hareket Dedektörü Geniş Açı Lensi


Hareket dedektörlerinde kullanılır.PARADOX Hırsız Alarm Sistemi Panik ButonuAlarm ihbar butonu,NC-NO kontaklı.


KDT VDF685 Hırsız Alarm Sistemi Hareket Dedektörü Montaj Ayağı 
Dahili hareket dedektörü montaj ayağı.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.