Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX ÇEVRE GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ

 

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ DIŞ ORTAM HAREKET DEDEKTÖRÜ

PARADOX DG85 Evcil Hayvan Bağışıklı Dijital Hareket Algılama Dedektörü (Dış Ortam PIR Dedektörü)


Dış ortam dijital dual optik yüksek performanslı pır,40kg/90lb gerçek evcil hayvan bağışıklığı,Patentli dijital hareket algılama,Dual optikler (karşılıklı 2 dual element sensörleri) ayarlanabilir hassasiyetiyle digital kalkan algoritması,Singel veya dual kenar sistemi,Darbe ve ısıya dayanıklı muhafaza,Kauçuk enjekte edilmiş dayanıklı conta,UV korumalı lens,Dual optik filtreleme sistemi,Çok seviyeli hassasiyet ayarı,İki farklı çalışma modu (Digiplex ve Digiplex NE sistemleri için adreslenebilir veya standart sistemlerde konvansiyonel olarak kullanabilme.),90° görüş açısı,11m x 11m algılama açısı,Çalışma sıcaklığı 350°~50° arası.

 

 

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ BEAM DEDEKTÖRLERİ


PARADOX PB60 Hırsız Alarm Sistemi Dış Ortam Photo Beam Dedektörü


Dış ortam photo beam dedektör,Çift ışınlı,Aspheric lens,Geniş açı ayarı,Harici ışık korumalı,60mt menzil.


SCS MPB-15 Hırsız Alarm Sistemi Dış Ortam Photo Beam Dedektörü


Dış ortam dedektör,Çift photo beam dedektörü,15 metre menzil,Sağlam güvenilir muhafaza IP55 water proof.,Yağmur,kar,sis ve nemden etkilenmez,Otomatik güç giriş filtrelemesi,Kolay montaj,NC/NO kontak,Ağırlığı 611 gr,Akım sarfiyatı 38 mA,Çalışma sıcaklığı -25 C° ~ +50C° arası,Çalışma voltajı 10~30V DC.


SCS PB80HD Hırsız Alarm Sistemi Lazer Fonksiyonlu Dış ortam Photo Beam Dedektörü


Dış ortam lazer fonksiyonlu dedektör,Çift photo beam dedektörü,80 metre menzil,Sağlam güvenilir muhafaza IP55 water proof.,Yağmur,kar,sis ve nemden etkilenmez,Otomatik güç giriş filtrelemesi,Kolay montaj,NC/NO kontak,Ağırlığı 611 gr,Akım sarfiyatı 40 mA,Çalışma sıcaklığı -25 C° ~ +50C° arası,Çalışma voltajı 10~30V DC.


SCS BS400 Hırsız Alarm Sistemi Pencere Tipi Dar Açı Photo Beam Dedektörü


Pencere tipi dar açı photo beam dedektörü,Kapı ve pencere kullanımlarında ideal 4 beam,İç ortamda maksimum. 16 metre menzil,Dış ortamda maksimum 8 metre menzil,NC/NO kontak,IP 65 standartı,Boyutları 35 x 30 x 1050,Akım sarfiyatı 81 mA,Çalışma sıcaklığı -45 C° ~ +55C° arası,Çalışma voltajı 10~30V DC.


SCS QUAD50CS Hırsız Alarm Sistemi QUAD Beam Dedektörü


Dış ortam quad photo beam dedektör,50 mt menzil,Çoklu frekans 4 kanal seçilebilir quad beam,5 Led seviye göstergesi,Muhafazası IP55,NC / NO kontak,Boyutları 387 x 113 x 110 mm,Çalışma voltajı AC/DC 12-24V'tur.

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.