Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

 

ALARM MERKEZ İSTASYONU..

 

Günümüzde güvenlik ihtiyacının giderek arttığını hepimiz bilmekteyiz. Buna paralel olarak hırsız alarm sistemlerinin talebinde artış görülmektedir. Bir hırsız alarm sisteminin meydana gelebilmesi için temel olarak kullanılan elektronik ekipmanlara sitemizde kısaca yer verdik.  Ev ve işyerinize bir elektronik hırsız alarm sistemi kurarak  güvenliğiniz için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Peki hırsız alarm sisteminizi siz çok uzaklarda bile olsanız, sürekli kontrol edecek, acil durumlarda gerekli yerlere haber verecek hatta bir adım daha ileriye giderek alarmınızın herhangi bir probleminin olup olmadığını denetleyebilecek, sorun olması halinde ise saniyeler süren bir zaman diliminde gerekli yerlere bu durumu iletebilecek bir alarm merkezine bağlı olmanın ne gibi avantajlar sağlayabileceğini hiç düşündünüz mü ?

 

Alarm merkezinin sadece alarm anında polise haber veren bir kuruluş olarak algılanması tamamen yanlıştır. Alarm merkezleri güvenliğinizi en üst seviyede sağlamak için sürekli çalışırlar, örneğin alarmınızın akülerinin durumu, elektrik kesintileri veya sistemde oluşabilecek herhangi bir arıza gibi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek unsurları her an kontrol altında tutarlar. Alarm sisteminin hangi gün hangi zamanda kim tarafından devreye alındığı, kim tarafından devre dışı bırakıldığı gibi bilgileri size aylık raporlar halinde sunabilir veya ev veya işyerinizde olmamanız gereken bir saat diliminde bulunursanız telefonla gerekli kontrolleri otomatik olarak yapabilir..

 

 

 

 

 

 

 

 

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


Lütfen Dikkat !

Sayfalarda görmüş olduğunuz resimler lisanslıdır. Lütfen alıntı yapmayınız.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2002-2015 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.