Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ STAND ALONE KART OKUYUCULAR

KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ (ACCESS CONTROL)

AC-03P PLASTİK KASA ŞİFRE CİHAZI


ABS Plastik kasa şifre cihazı,Kırılmaz plastik ABS kasa,4 haneli şifre,1 master ve 1 kullanıcı şifresi,1 röle çıkışlı,Programlanabilir röle çekme zamanı,Sabotaj koruma sesli ikaz,3x4 mambren tuş takımı,Krem ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği,Boyutları: 74x86x22 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 20ma (beklemede).


AC-13P PLASTİK KASA ŞİFRE CİHAZI


ABS Plastik kasa şifre cihazı,Kırılmaz plastik ABS kasa,4 haneli şifre,1 master ve 1 kullanıcı şifresi,1 röle çıkışlı,Programlanabilir röle çekme zamanı,Sabotaj koruma sesli ikaz,3x4 rubber tuş takımı,SMD teknolojisi,Krem ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği,Boyutları: 55x110x25 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 20ma (beklemede).


AC-03M METAL KASA ŞİFRE CİHAZI


Metal kasa şifre cihazı,Sağlam ve paslanmaz kasa,4 haneli şifre,1 master ve 1 kullanıcı şifresi,Bağımsız 2 ayrı şifre ile kontrol edilebilen 2 ayrı röle çıkışlı,Programlanabilir röle çekme zamanı,3x4 mambren tuş takımı,Boyutları: 105x104x24 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 20ma (beklemede).


AC-03ML METAL KASA ŞİFRE CİHAZI


Metal kasa şifre cihazı,Sağlam ve paslanmaz kasa,3-4-5-6 hane seçenekli şifre,1 master ve 2 kullanıcı şifresi,Bağımsız 2 ayrı şifre ile kontrol edilebilen 2 ayrı röle çıkışlı,Programlanabilir röle çekme zamanı,4x4 rubber ışıklandırılmış tuş takımı, Kırmızı ve mavi ışık seçenekleri,,Boyutları: 105x104x25 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 50ma (beklemede).


AC-0567R PROXIMITY KART OKUYUCURFID proximity sistem,3 sistem bağımsız,ON ve OFF -Line kart okuyucu,Bağımsızda 42 kart kapasiteli,15 cm mesafeden kart okuma,1 röle çıkışlı,Manchester data format,Ayarlanabilir kapı açma zamanı,ABS plastik kasa,Krem ve siyah olmak üzere iki renk seçenekli,Boyutları: 74x87x22 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 10ma.


AC-05R PROXIMITY KART OKUYUCU


RFID proximity sistem,Bağımsız kart okuyucu,250 kart kapasiteli,15 cm mesafeden kart okuma,1 röle çıkışlı,Manchester data format,Ayarlanabilir kapı açma zamanı,ABS plastik kasa,Krem ve siyah olmak üzere iki renk seçenekli,Boyutları: 74x87x22 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 10ma.

 


AC-1567R PROXIMITY KART OKUYUCU


RFID proximity sistem,3 sistem bağımsız,ON ve OFF -Line kart okuyucu,Bağımsızda 42 kart kapasiteli,15 cm mesafeden kart okuma,1 röle çıkışlı,Manchester data format,Ayarlanabilir kapı açma zamanı,ABS plastik kasa,Krem ve siyah olmak üzere iki renk seçenekli,Boyutları: 55x110x25 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 10ma.


AC-15R PROXIMITY KART OKUYUCU


RFID proximity sistem,Bağımsız kart okuyucu,250 kart kapasiteli,15 cm mesafeden kart okuma,1 röle çıkışlı,Manchester data format,Ayarlanabilir kapı açma zamanı,ABS plastik kasa,Krem ve siyah olmak üzere iki renk seçenekli,Boyutları: 55x110x25 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 10ma.


AC-0567LKR PROXIMITY KART OKUYUCU (260 KART KAPASİTELİ)

RFID proximity sitem,3 sistem bağımsız,ON ve OFF-Line kart okuyucu,Bağımsızda 260 kart kapasiteli,Her karta 4 haneli şifre ve 8 haneli yazı,kart,şifre veya kart+şifreli çalışma,15 cm mesafeden kart okuma,Kart numarası ile tuş takımından kayıt yapabilme,Tek kart silme,1 röle çıkışlı,2x16 ışıklı lcd ekran,Dokunmatik rubber ışıklı tuş takımı,Manchester data,Ayarlanabilir kapı açma zamanı,ABS plastik kasa,Krem,gri ve siyah olmak üzere üç renk seçenekli,Boyutları: 100x140x22 mm,Çalışma voltajı 12Vdc. 50ma.

 

DAHA FAZLASI İÇİN...

 

www.kartligecis.com

 


.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.