Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX HAREKET DEDEKTÖRLERİParadox, açık hava ve evcil hayvan dostu olan dijital hareket dedektörlerinden analog hareket dedektörlerine kadar, tüm hareket dedektörlerini ileri özelliklerle birleştirmiş,  yanlış alarm almayı
önlemiş ve yüksek seviyedeki algılama teknolojisini patentletmiştir. Uygulama ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve beklentilerinizi aşacak bir Paradox hareket dedektörü mutlaka vardır.

Yüksek güvenlik uygulamaları için geliştrilmiş olan sistemlerimizde dijital hareket dedektörlerimiz, güçlü, yüksek-hızlı, IC bazlı mikroişlemciye sahip PIR sensörünü kullanarak, direkt analoğu sinyalleri dijitale çevirir.  IC bazlı işlemci daha sonra sensörün düşük-seviye sinyalini analog devreleme olmadan dijital domain'e çevirir, yükseltir ve işler (bilgi kaybı olmaz ve gürültü yoktur) Bu yegane teknoloji yanlış alarma karşı önlem alır, yüksek doğruluk, güven sağlar.

Patentli auto-pulse sinyal işlemcisi, algılanan olayın gerçekten alarm gerektiren bir durum olup olmadıgını belirlemek için sinyal enerjisini bir darbe (pulse) çıkışına dönüştürür. Sinyallerden gelen enerji ölçülüp, minimum seviyeye ulaşana kadar hafızada (memory) saklanır. İşlemci daha sonra bir alarm oluşturmak için gerekli koşulları sağlamayan sinyalleri reddeder.

 

 

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ HAREKET (PIR) DEDEKTÖRLERİ

 

 

PARADOX 476 ProPlus Analog Hareket Algılama Dedektörü (PIR Dedektör)Yüksek EMI ve RFI korumalı pır,PCB üzerinde yalnızca yüzey montaj malzemesi kullanılmıştır,Yarı iletken röle,Patentli otomatik darbeli sinyal işleme,Otomatik ısı dengeleme,Dual element sensörü,Anti sabotaj switchi,110° görüş açısı,11m x 11m algılama mesafesi.


PARADOX DG55 Dijital Hareket Algılama Dedektörü (PIR Dedektör)Dual element dijital hareket dedektörü,Patentli dijital hareket algılama teknolojisi,Patentli otomatik darbe sinyal işleme,Hassasiyeti ayarlanabilen dijital kalkanlı algoritma yazılımı,Tek veya çift taraflı sinyal işleme,Otomatik sıcaklık dengelemesi,Yarı iletken röleli anti sabotaj switchi,12m x 12m 110° görüş açısı.


PARADOX DG75 Evcil Hayvan Bağışıklı Dijital Hareket Algılama Dedektörü (PIR Dedektör)Dual optik dijital yüksek performanslı pır, 40kg’a gerçek evcil hayvan bağışıklığı, Son derece güvenilir ve yanlış alarmsız dual optikler (2 dual karşılıklı element sensörü), Patentli, Gelişmiş optik kombinasyonu ve digital işleme teknolojisi kullanarak yüksek nitelikli evcil hayvan koruması sağlar, Patentli dijital hareket algılama teknolojisi, Patentli otomatik darbe sinyal işleme, Hassasiyeti ayarlanabilen dijital kalkanlı algoritma yazılımı, Tek veya çift taraflı sinyal işleme, Otomatik sıcaklık dengelemesi, Yarı iletken röleli anti sabotaj switchi, 11m x 11m 90° görüş açısı.


PARADOX PARADOOR 460 Analog Dar Açılı Hareket Algılama Dedektörü (PIR Dedektör)Dikey ve dar açılı hareket dedektörü,Ayarlanabilir lens pozisyonu,0° veya 10 ° ayarlanabilir alarm süresi,Güvenlik uygulamaları için insan vücudu ölçüsünde algılama,6m ve 4.5m çok yüksek EMI ve RFI koruması,PCB üzerinde yalnızca yüzey montaj malzemesi kullanılmıştır,Yarı iletken röle,Otomatik darbeli sinyal işleme,Otomatik ısı dengeleme,Dual element sensörü,Anti sabotaj switchi.


PARADOX GLASSBREAK DG457 Dijital Cam Kırılması Algılama DedektörüDijital cam kırılma dedektörü,İki çalışma modu (Digiplex EVO serisi için adreslenebilir mod veya geleneksel röle çalışma modu.),TestTrek V2 ile kullanıldığında uzaktan test modülü,Tam ses ve ses altı tayf analizi,7 frekanslı dijital filtre,Dijital kazanç yükseltici ve frekans dalgalanma değerlendirmesi,Darbe ve şok dalgası analizi,RFI ve EMI sinyallerine karşı yüksek bağışıklık,Ayarlanabilir hassasiyet: yüksek ayarda 9m (30ft) ve düşük ayarda 4.5m (15ft) alanı korur,Anti-sabotaj anahtarı.


PARADOX DG467 Paradome Hırsız Alarm Sistemi Tavan Tipi Hareket Dedektörü360° tavan tipi dual element sensör hareket dedektörü, EVO serisiyle uyumlu, Adreslenebilir veya standart sistemlerde konvansiyonel olarak kullanabilme, 2.4m yükseklikte 7m x 6m, 3.7m yükseklikte 11m x 6m, 360°görüş açısı.

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 
İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

FAYDALI BİLGİLER
HAREKET DEDEKTÖRÜ NEDİR ?


İzinsiz Alıntı Yapmayınız!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.