Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX TELEFON ARAYICI MODÜLLER

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ TELEFON ARAMA MODÜLLERİ


PARADOX VD710 PARAVOX Hırsız Alarm Sistemi Sesli Telefon Arama ModülüParadox sesli telefon arama cihazı,4 zon girişi (Değişik her alarm için (yangın, hırsız, sabotaj vs.) farlı mesaj kaydı yapılabilir.),2 adet PGM (kontrol edilebilir röle) çıkışı,4 adet telefon,4 adet pager numarası,1 adet montajcı şifresi,4 adet kullanıcı şifresi,4x15 sn. veya 2x30 sn. mesaj kaydı,Telefon hattı üzerinden uzaktan programlanabilir.


KDT VD2005 Hırsız Alarm Sistemi Telefon Arama ModülüTelefon arama modülü,16 şehir içi arama,10 şehirlerarası arama,Kırılmaz,zarif ABS plastik kasa,Her türlü telefon hattına uyumlu,Tone/Pulse arama,+ veya - tetikleme ile çalışabilme,Dokunmatik tuş takımı,5 haneli dahili hatlardan çıkış yapabilme,Arama, alarm ve çalışma durumunu gösteren led ışıklar,Cihaz üzerinden manuel aramayı durdurma.


PARADOX VDMP3 Hırsız Alarm Sistemi Telefon Arama ve Sisteme Uzaktan Erişim ModülüTelefon arama ve sisteme uzaktan erişim modülü,Önceden kaydedilmiş mesajları kullanarak hırsızlık, panik veya yangın alarm raporlaması yapmak için kullanılır,5 taneye kadar telefon numarası arayabilir,Sesli kılavuz ve durum raporlaması ile sistemi uzaktan telefon ile kurma ve devre dışı bırakma,Uzaktan telefon ile PGM'leri kontrol etme ve özellik tuşları arasında geçiş yapma,Sesli kılavuzlu menü,307USB ve WinLoad ile yerinde firmware güncellemesi yapılabilir,MG 5000 , MG 5050, Spectra SP ve EVO kontrol panelleri ile uyumludur,Doğrudan kontrol paneline bağlanılabilir.


PARADOX PCS100 Hırsız Alarm Sistemi GSM ModülüGSM Raporlama,GPRS ile upload/download,8-16 kullanıcıya SMS ile raporlama (Olay açıklaması:Olay yeri - Tarihi ve zamanı - Olay bilgisi),SMS ile uzaktan kurma ve devre dışı bırakma,VDMP3 ses modülü desteği,Panel ile haberleşme denetimi,GSM RF karışmasını algılama,18 metreye kadar anten uzatma imkanı,Panelden 300m'ye kadar RS-485 konvertör ile montaj kolaylığı,Esprit E serisi,Spectra SP serisi,Magellan MG serisi ve Digiplex EVO serilerini destekler.

PARADOX PCS200 Hırsız Alarm Sistemi GSM/GPRS ModülüGSM olarak kullanıldığında aktif olan özellikler: GSM Raporlama, 8 - 16 Kullanıcıya SMS ile raporlama ( Olay açıklaması :Olay yeri - Tarihi ve zamanı - Olay bilgisi ), SMS ile uzaktan kurma/devredışı bırakma, VDMP3 Ses modülü desteği, Panel ile haberleşme denetimi, GSM RF karışmasını algılama, 18 metreye kadar anten uzantısı imkanı, Panelden 300m’ye kadar RS-485 konvertör ile montaj kolaylığı, Esprit E Serisi,Spectra SP Serisi,Magellan MG serisi ve Digiplex EVO serilerini destekler.
GPRS olarak kullanıldığında aktif olan özellikler: GPRS raporlama, GPRS ile upload/download, GPRS ile yazılım güncelleme, Panel ile haberleşme denetimi, 8-16 kullanıcıya SMS ile raporlama (Olay açıklaması:Olay yeri-Tarihi ve zamanı-Olay bilgisi), GSM RF karışmasını algılama, 18 metreye kadar anten uzantısı imkanı, Esprit E65, MG5050, Spectra SP ve Digiplex EVO serilerini destekler, IPR 512 gereklidir.


.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 


İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.