Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX DIGIPLEX VE YENİ DIGIPLEX-EVO SERİSİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Digiplex sistemleri , bankalar ,  askeri birimler  ve hükümette ileri derecede güvenlik sistemi gereken yerlerde , lüx yerleşim birimlerinde,  evlerde ve maksimum güvenliğe ihtiyaç duyulan her yerde  en yüksek seviyedeki güvenliği sağlar..

Bu sistemler kullanımı kolay olacak şekilde dizayn edilmişlerdir ve bu sistemlerin üreticileri, sistemi hızlı kurmak ve geliştirmek için üretmişlerdir.

Haberleşme kablosu üzerine, herhangi bir yere , her şekilde bölge genişletme  modülleri ekleyerek sistemi genişletebilirsiniz. Modüller , haberleşme kabloları üzerinde en uygun yere bağlanır ve sadece kullanılan girişler sistemde çalışır. Switchler , remote kontroller ve kullanılmayan modül girişleri ve bölgeleri kapatılabilir.

Kurulduktan sonra hareket detektörleri dahil kablo üzerinde bulunan tüm modüller , tuştakımı veya WinLoad upload/download yazılımı ile programlanabilir.

Digiplex sistemleri , güvenliği sağlamak , kontrol ve ev otomasyonu için en mantıklı çözümdür. Yeni digiplex ve digiplex evo serisini keşfetmek için sizi ofisimize bekliyoruz.


PARADOX DIGIPLEX SERİSİ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ ANA KONTROL PANELLERİ


PARADOX EVO48 Digiplex Serisi Hırsız Alarm Sistemi (K641 LCD Tuştakımı)Digiplex kontrol paneli,8 yerleşik zon girişi (zon çiftleme ile 16) 4-kablolu combus ile 48 zona çıkarılabilir,Yerleşik geçiş kontrol özellikleri,307 USB ve WinLoad ile yerinde firmware güncellemesi yapılabilir,NEware ile uyumludur,Otomatik gün ışığından yararlanma zamanı özelliği,2 yerleşlik sabit PGM çıkışı (+ 3 isteğe bağlı),Negatif veya pozitif tetikleme,PGM1,2-kablolu duman dedektörü girişli olarak kullanılabilir,127 genişletme veriyolu modülüne kadar destekler,96 kullanıcı kodu,4 kısım,1024 olay arabelleği,Ana veya montajcı kodu kullanılarak uzaktan kumanda programlanabilir,Bir MG-RTX3 ile 96 taneye kadar uzaktan kumanda,Yerleşik gerçek zamanlı saat yedek pili,1.7A aktarmalı güç kaynağı,1 denetimli zil (siren) çıkışı,Yardımcı (aux) çıkışı ve telefon hattı,Tuşla yazılım sıfırlaması (varsayılan değerlere dönülür ve yeniden başlatılır),Yardımcı (aux) çıkışı aktif veya pasif etmek için tuş,EVO serisi kolay değişim için aynı programlama özelliklerini kullanır.Ürün fiyatına Digiplex EVO 641 LCD Keypad + büyük boy orjinal Paradox metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.


PARADOX EVO192 Digiplex Serisi Hırsız Alarm Sistemi (K07 Grafica Tuştakımı)Digiplex kontrol paneli,8 yerleşik zon girişi (zon çiftleme ile 16) 4-kablolu combus ile 192 zona çıkarılabilir,5 yerleşik sabit PGM çıkışı,Negatif veya pozitif tetikleme,254 genişletme veriyolu modülüne kadar destekler,999 kullanıcı kodu,8 kısım,2048 olay arabelleği,Bir MG-RTX3 ile 999 taneye kadar uzaktan kumanda ana veya montajcı kodu kullanılarak uzaktan kumanda programlanabilir,Bir MG-RTX3 ile 96 taneye kadar uzaktan kumanda,Yerleşik gerçek zamanlı saat yedek pili,1.7A aktarmalı güç kaynağı,1 denetimli zil (siren) çıkışı,Yardımcı (aux) çıkışı ve telefon hattı,Tuşla yazılım sıfırlaması (varsayılan değerlere dönülür ve yeniden başlatılır),Yardımcı (aux) çıkışı aktif veya pasif etmek için tuş,EVO serisi kolay değişim için aynı programlama özelliklerini kullanır.Ürün fiyatına Digiplex DNE-K07 Grafica LCD Keypad + büyük boy orjinal Paradox metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 
 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.