Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX KABLOSUZ ÜRÜNLER
PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KABLOSUZ HAREKET DEDEKTÖRLERİ, MANYETİK KONTAKLAR VE OPSİYONEL ÜRÜNLER


PARADOX PMD1P Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Hareket Dedektörü (PIR Dedektör)Analog single optik pır,18kg/40Ib’ye kadar hayvana bağışıklık,Dual element sensörü,88.5° izleme açısıyla 11m x 11m x 15m’ye kadar merkez beamlerden algılama,Patentli otomatik puls işleme,Otomatik ısı dengeleme,Düşük pil seviyesi göstergesi,3 adet alkalin kalem pil ile çalışır.

!!! Daha yüksek seviyeli hayvana bağışıklık istenildiğinde (örneğin hayvanlar devamlı koruma alanı içerinde bulunuyorsa) PMD75 düşünülebilir.PARADOX PMD75 Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Hareket Dedektörü (PIR Dedektör)

 Dijital dual optik yüksek performanslı pır,40kg/90Ib gerçek evcil hayvan bağışıklığı,Patentli dijital hareket algılama,Dual optikler (karşılıklı 2 dual element sensörleri),Ayarlanabilir hassasiyetiyle dijital kalkan algoritması,Single ve dual kenar sistemi,90° görüş açısı,11m x 11m algılama açısı.


PARADOX PMD85 Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Hareket Dedektörü (PIR Dedektör)Dış ortam dijital dual optik yüksek performanslı pır,40kg/90Ib gerçek evcil hayvan bağışıklığı,Patentli dijital hareket algılama,Dual optikler (karşılıklı 2 dual element sensörleri),Ayarlanabilir hassasiyetiyle dijital kalkan algoritması,Single ve dual kenar sistemi,Darbe ve ısıya dayanıklı muhafaza,Kauçuk enjekte edilmiş dayanıklı conta,UV korumalı lens,Dual optik filtreleme sistemi,Çok seviyeli hassasiyet ayarı,90° görüş açısı,11m x 11m algılama açısı.Çalışma sıcaklığı -35°~50° arası.

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KABLOSUZ UZAKTAN KUMANDALAR


PARADOX REM1 Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Uzaktan KumandaUzaktan kumanda, 6 hareket atayabilme, 4 butonlu, Tek veya çift butonla hareket tanımlanabilir, Su geçirmez tasarım, 3V Lityum pil ile çalışır.PARADOX REM2 Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Uzaktan Kumanda


Magellan ana konsol ile haberleşmeli arka ışıklı uzaktan kumanda,2 yollu haberleşme sistem durumunu görüntülü ve sesli bildirme,Herhangi bir zamanda sistem durumunu ‘status’ tuşuna basarak öğrenebilme,Her kumandayla 6 değişik hareket yapabilme,Anlaşılır Led gösterge,Sesli geri bildirim,Kompak ışıklı tuşlarla su geçirmez tasarım.


PARADOX REM15 Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Uzaktan Kumandaİnce ergonomik tasarım, Su geçirmez, 5 değişik hareket yapabilme, Tipik bir yerleşim ortamında haberleşme mesafesi:- 30m (100ft) ile magellan konsol ve RX1, - 45m (150ft) ile MG5000 / MG5050, - 60m (200ft) ile RTX3.

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KABLOSUZ PGM VE RÖLE MODÜLLERİ

 


PARADOX RTX3 Receiver Magellan Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Genişletme ModülüEsprit , Spectra SP serisi ve Digiplex EVO serileriyle uyumlu çalışır,32 adet kablosuz zon destekler(sadece Spectra SP ve EVO serisi),Esprit serisi için 8,Spectra SP serisi için 32,Digiplex EVO48 serisi için 99,EVO192 için 999 uzaktan kumanda tanıtılabilir,Tüm magellan aktarıcıları destekler,Üzerinde 3 adet PGM çıkışı bulunur,Gürültü seviye testi ve göstergesi,307USB ve WinLoad ile sahada firmware güncellenebilir.


PARADOX PX8 / RTX3 Magellan Transceiver İçin Çıkış ModülüRTX3'e stand-alone modunda bağlanır,PX8 kablolu çıkışlar üzerinden açılış veya kapanış vb. 8 kablosuz olay durumuna kadar haberleşme sağlama,Zona sabotaj,denetim kaybı veya batarya azalmasında sinyal için çıkış ayarı imkanı,MG-REM1 ve MG-RAC1 uzaktan kumandalarında belirli bir butona basarak bir çıkışı aktif etmek için ayarlama,Tek MG-RTX3'te 4 oda PX8'e bağlantı,Çıkışlar olayları takip edebilir veya -->999 saniye veya dakika arası gecikme yapabilme,PX8'i denetlemek için MG-RTX3 üzerindeki PGM kullanma,307USB ve WinLoad ile sahada firmware güncelleme,Esprit 636 veya 646 keypad ile programlama.


PARADOX 2WPGM Magellan Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Haberleşmeli PGM ModülüMagellan kablosuz haberleşme PGM modülü,2 yollu iletişim ile MG-2VVPGM MG 6060 ve 6030'dan emir alıp bu emirleri onaylayabilir,Back up alarm raporu gönderme opsiyonu (Magellan konsolları ile MG-2VVPGM arasında iletişim kaybı olursa PGM çıkışını aktif hale getirir.),1 tam programlanabilir,5A röle çıkışı,Zaman sayacı veya olay sonrası PGM deaktif etme,Her Magellan konsoluna 4 adet MG2VVPGM eklenebilir,AC veya DC giriş voltajı ile çalışabilme (6V AC 'den 16.5V AC’ye veya 5V DC'den 20V DC'ye),Universal aktarıcı girişi (N.O / NC),Anti sabotaj switchi (PS128 harici sireni kablosuza çevirmek için kullanılır ve diğer NC ve NO kontaklı ekipmanlara kablosuz haberleşme imkanı sağlar)


PARADOX RPT1 Kablosuz Tekrarlayıcı ModülCihaz üzerinde transreceiver,Kablosuz modül mesafe artırıcı,Tüm Magellan aktarıcıları destekler.Kablosuz aktarıcıların mesafesini 50 m arttırır,Programlanabilir röle çıkışı 5A,1 kablolu zon girişi, Çalışma voltajı 16V AC.


PARADOX SD738 Hırsız Alarm Sistemi Duman DedektörüYüksek hassasiyette foto elektrik duman dedektörü, Dahili siren, 9V pille çalışır.

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 
 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.