Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ KEYPAD (TUŞ TAKIMLARI)GÜVENLİĞİNİZ İÇİN..


Paradox Esprit ve Spectra keypad'ler, led göstergeli ve lcd ekranlı profesyonel keypad'ler. Uzun ömürlü tuş takımı ve kolay kullanımı ile "en iyi arkadaşınız"..

Grafica Grafik LCD Keypadler max.32 kat planlarında zonları görebilme,kopyala yapıştır tarzında kullanıcı programlaması,kapsamlı sistem durumu izlemesi, gümüş ve şampanya renk seçeneği..

 

 

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ TUŞ TAKIMLARI


PARADOX 646 Hırsız Alarm Sistemi Led Göstergeli Tuş Takımı (Keypad)Esprit dikey led keypad,24 zon’lu,Universal led sembolleri,Patentli anahtar ışıkları (Herhangi bir zon açıldığında buton üzerindeki ışıklar yanarak durumu gösterir.),1 keypad zonu girişi,Chime zonları,4 adet tek tuş ile hareket yapabilme,3 adet keypad aktifli panik butonu,Ayarlanabilir arka ışık,Çalışma sıcaklığı 0°~50° arası.

 

PARADOX K641 Hırsız Alarm Sistemi LCD Göstergeli Tuş Takımı (Keypad)

 

Programlanabilir etiketli, Bir veya birden çok partition’lara atama, Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri, 1 adreslenebilir zon girişli, 1 PGM çıkışı, Bağımsız chime zonları, 14 adet tek tuş hareket butonları, 3 adet keypad aktifli panik alarmları, Ayarlanabilir arka ışıklı, Kontrast ayarı, Menü kaydırma hızı.


PARADOX K636 Hırsız Alarm Sistemi Led Göstergeli Tuş Takımı (Keypad)10 zon kablolu Led keypad modülü,Tek kısımlandırmalı keypad,10 zon led gösterge,StayD'yi destekler,StayD durum LED,1 keypad zonu girişi,Patentli tuş ışığı göstergesi (Tuşlar açık zonu göstermek için yanar),ARM , Sleep , Stay ve Off tuşları sistemin durumunu göstermek için yanar,8 tek-dokunuşta işlem tuşları,Zil zonlarını bağımsızca ayarlama,3 keypad-aktifli panik alarmı,4-kablo genişleme bus bağlantısı,Ayarlanabilir arka ışık,E55 , MG5000 , MG5050 ve Spectra SP serisiyle uyumlu çalışır.


PARADOX K10H Hırsız Alarm Sistemi Led Göstergeli Tuş Takımı (Keypad)Yatay keypad,Kablolu led keypad modülü,10-zon LED görüntüleme,Her kısım için ayrı kurma LED’leri,Patentli tuş ışığı görüntüleme (açık zonu belirtmek için tuş yanar),1 keypad zonu,Bağımsız olarak Chime (Zil) zonu ayarlama,7 tek dokunuş işlem tuşu,3 keypad-etkinleştirmeli panik alarmı,Ayarlanabilir arka ışıklı,4-kablolu haberleşme veriyoluna bağlantı,E55-E65,MG 5000 , MG 5050 ve SP serisi ile uyumlu çalışır.


PARADOX K32 Hırsız Alarm Sistemi Led Göstergeli Tuş Takımı (Keypad)Kablolu led keypad modülü,32-zon LED görüntüleme,Ayrılmış kurma,Her kısım için Uyku ve Stay Led’leri,,1 keypad zonu,Bağımsız olarak Chime (Zil) zonu ayarlama,7 tek dokunuş işlem tuşu,3 keypad etkinleştirmeli panik alarmı,Ayarlanabilir arka ışıklı,4-kablolu haberleşme veriyoluna bağlantı,E55-E65,MG 5000 , MG 5050 ve SP serisi ile uyumlu çalışır.


PARADOX K07 Hırsız Alarm Sistemi Grafik Göstergeli Tuştakımı (Keypad)


Grafik LCD keypad, 32 kata kadar kat planında zonları görebilme, Üzerinde bulunan 1 adet sıcaklık sensörü sayesinde odanın sıcaklığını LCD ekran üzerinde gösteme, 1 zon sıcaklık girişi harici kullanılır, Opsiyonel (Dne Temp), Basit text ikon sürümlü menülerde adım adım rehberlik, Alarm saati ve özel not hatırlatıcı, Kapı çalma , giriş - çıkış gecikmeleri ve daha fazlası için kullanılabilecek 15 melodi imkanı, Bağımsız Chime( Zil) zonları, Bir veya birden fazla partition'lara atama yapabilme, İki ayrı renk seçeneği(Gümüş ve Şampanya olmak üzere.), Ekran çözünürlüğü 128 x 128 pixel, Boyutları 6,5cm x 6,5cm.


PARADOX K656 Hırsız Alarm Sistemi Dokunmatik LCD Göstergeli Tuştakımı (Keypad)LED arka aydınlatma ile Touch Sense tuşları, Aerodinamik, kompakt tasarım, Zone Alarm ekran, Yerinde program güncelleme imkanı, Basitleştirilmiş son kullanıcı için uzaktan kumanda programlaması, 32-karakter mavi LCD ekran, Birden fazla dil desteği, Bir veya birden fazla kısım atama, 1 adreslenebilir zon girişi ve 1 PGM çıkışı, Bağımsız zil zonları, Tek tuş ile işlem tuşları, 3 keypad etkinleştirmeli panik alarmları, Ayarlanabilir arka ışık, kontrast ve kaydırma hızı, Saati 12 veya 24 saat formatında gösterme.


PARADOX 1686H Spectra Serisi Hırsız Alarm Sistemi Led Göstergeli Tuş Takımı (Keypad)Spectra yatay led keypad,10 zon’lu,Partition ile kurulumlarda ayrılmış led göstergeler,Universal led sembolleri,Patentli anahtar ışıkları (herhangi bir zon açıldığında buton üzerindeki ışıklar yanarak durumu gösterir),1 Keypad zonu girişi,Bağımsız Chime (Zil) zon'ları ayarlanabilir,7 adet tek tuş ile hareket yapabilme,3 adet keypad aktifli panik butonu,Ayarlanabilir arka ışıklı,Çalışma sıcaklığı 0°~50° arası.

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 


İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.