Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.comPARADOX SPECTRA SP SERİSİ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

 

Spectra , gelişmiş özelliklerin kombinasyonu ile genişleyebilen güvenlik sistemleri için gelişmiş , uyumlu bir haberleşme sunar. Uyum sağlayabilen haberleşme protokolleri sayesinde , spectra kablolu kablosuz(hardwire) modüllerle ve değişik aksesuarlarla genişleyebilir. Güvenilir haberleşme teknolojisi , esnek genişleme ve iyi görünümlü tuş takımı ile 16 bölge korumaya kadar Spectra ideal bir sistemdir.

 

YENİ !! SPECTRA SP SERİSİ ALARM SİSTEMLERİ

Yeni SP serisinin tanıtımı ile güvenlik dünyasında ilklere imza atan Paradox Security, SP serisi alarm sistemlerinde genişletilebilir 16 adet PGM (harici röle çıkışı) tetiklemesi sayesinde alarm sisteminizi değişik cihazlarla entegre etmenizi kolaylaştırdı. Yeni Paradox GSM modülü, Tak ve kullan sesli arama modülü (VDMP3) ve IP100 (ip haberleşme modülü) ile tam entegrasyon ve uyumluluk sağlar. Spectra SP serisi alarm sistemleri ile ilgili çıkılan yeni yolculukta, 24 saat sizi tam anlamı ile koruyabilecek sistemleri keşfetmek için sizi ofisimize bekliyoruz.


Paradox Spectra SP Serisi SERİSİ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ ANA KONTROL PANELLERİ


Paradox Spectra SP Serisi 1728 Hırsız Alarm Sistemi Kontrol Paneli12 zon kontrol paneli, 5 zon girişi veya zon çiftleme ile 10 zon girişi,2 adet keypad zonu,2 PGM çıkışı,1.0A aktarmalı güç kaynağı,48 kullanıcı kodu,2 kısım, 256 olay hafızası,Çeşitli amaçlar için bell çıkışı,aux çıkışı ve teleon hattı bağlantısı (kominikatör),Ürün fiyatına 1686H yatay keypad + orjinal Paradox büyük metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.


PARADOX SP4000 Spectra Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kontrol Paneli4 zon girişi veya zon çiftlemesi ile 8 zon girişi, 1 yerleşik PGM, Opsiyonel 12 PGM desteği, GPRS, GSM, IP modül, VDMP3 ve IPR512 desteği, StayD modunu destekler, 4-kablo genişletme veriyolu bağlantısı, 32 zona kadar genişleyebilir, 15 Keypad desteği, 2 kısımlandırma (K636 Keypad kullanıldığında sadece 1 Kısım kullanılabilir), 32 kullanıcı kodu, 307 USB ve Winload ile yerinde program güncelleme imkanı, REM3 kumanda desteği (RTX3 ile), Kablosuz genişletme modülü desteği (RTX3 & RX1), Kablosuz siren desteği (RTX3 ile);(SR150 - 4 adet destekler), Kablosuz tekrarlayıcı modül desteği (RPT1- RTX3 ile), Kablosuz Keypad desteği (K32RF ve K37 - RTX3 ile), Montajcı,ana ve bakım kodları için menü yönlendirmeli programlama, Çoklu telefon numarası arama özelliği: Gözlem istasyonu için 3, kişisel arama için 5 ve çağrı cihazı için 1 numara, Patentli 2 opto coupler telefon arama devresi, Otomatik Yaz Saati Ayarlaması özelliği, Butonlu yazılım resetleme (varsayılan değerlere dönmek için), Winload ile 9.6 k baud hızında doğrudan bağlantı, 256 Olay Hafızası, 1.1A aktarmalı güç kaynağı, Ürün fiyatına K636 led keypad + büyük boy orjinal Paradox metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.


PARADOX SP5500 Spectra Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kontrol PaneliSpectra SP serisi IP modül destekleyen panel,StayD modu,4-kablolu genişletme veriyolu,5 zon girişi veya zon çiftleme ile 10 zon girişi,32 zona genişletilebilir (MG32LED veya MG32LCD keypad kullanılması gerekir.),2 yerleşik PGM,16 PGM’e kadar destekler,2 Kısım,32 Kullanıcı kodu,1.1A aktarmalı güç kaynağı,307 USB ve WinLoad ile yerinde güncellenebilir,Montajcı,ana ve bakım kodları için menü yönlendirmeli programlama,Birden fazla telefon numarası arama desteği; -Gözlem istasyonu için 3,-Kişisel arama için 5,-Çağrı cihazı raporlama için 1 olmak üzere,Otomatik gün ışığından faydalanma özelliği,Tuşla yazılım sıfırlama (varsayılan değerlere döndürme ve yeniden başlatma),WinLoad ile 9.6k baud hızında doğrudan bağlantı,256 olay arabelleği,Ürün fiyatına MG 10, 10 zon led keypad + büyük boy orjinal Paradox metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.


PARADOX SP6000 Spectra Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kontrol PaneliSpectra SP serisi IP modül destekleyen panel,StayD modu,8 zon girişi veya zon çiftleme ile 16 zon girişi,32 zona genişletilebilir (MG 32 LED veya MG 32 LCD keypad kullanılması gerekir),4 yerleşik PGM çıkışı,Pozitif veya negatif tetikleme,1 alarm rölesi,1.5A aktarmalı güç kaynağı,307 USB ve WinLoad ile yerinde güncellenebilir,Montajcı,ana ve bakım kodları için menü yönlendirmeli programlama,Birden fazla telefon numarası arama desteği;-Gözlem istasyonu için 3,-Kişisel arama için 5,-Çağrı cihazı raporlama için 1 olmak üzere,Otomatik gün ışığından faydalanma özelliği,Tuşla yazılım sıfırlama (varsayılan değerlere döndürme ve yeniden başlatma),WinLoad ile 9.6k baud hızında doğrudan bağlantı,256 olay arabelleği,Ürün fiyatına MG 32, 32 zon led keypad + büyük boy orjinal Paradox metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.


PARADOX SP7000 Spectra Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kontrol PaneliSpectra SP serisi IP modül destekleyen panel,StayD modu,16 zon girişi veya zon çiftleme ile 32 zon girişi,32 zona genişletilebilir (MG 32 LED veya MG 32 LCD keypad kullanılması gerekir),4 yerleşik PGM çıkışı,Pozitif veya negatif tetikleme,1 alarm rölesi,1.5A aktarmalı güç kaynağı,307 USB ve WinLoad ile yerinde güncellenebilir,Montajcı,ana ve bakım kodları için menü yönlendirmeli programlama,Birden fazla telefon numarası arama desteği;-Gözlem istasyonu için 3,-Kişisel arama için 5,-Çağrı cihazı raporlama için 1 olmak üzere,Otomatik gün ışığından faydalanma özelliği,Tuşla yazılım sıfırlama (varsayılan değerlere döndürme ve yeniden başlatma),WinLoad ile 9.6k baud hızında doğrudan bağlantı,256 olay arabelleği,Ürün fiyatına MG 32, 32 zon led keypad + büyük boy orjinal Paradox metal kutu 28cm x 28cm x 7.6cm dahildir.

 

 

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 


İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.