Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

 

 PARADOX MAGELLAN SERİSİ KABLOSUZ SİSTEMLER..

 

Magellan Aksesuarları; Magellan, Digiplex, DigiplexNE, Esprit ve Sprectra güvenlik sistemeri ile birlikte çalışmak için dizayn edilmiştir, Magellan receiver herhangi güvenlik sistemine kablosuz özellikler ekler. Haberleşme kabloları üzerinde herhangi bir yere takılabilen Magellan receiver telsiz geliştirme modülü 16 uzaktan kontrol ve 16 yetkilendirilmiş bölgeye kadar genişleyebilen bir sistemdir.

 

Magellan receiver ayrıca tek başına bir sistem olarak kullanılabilir ve 8 ayrı uzaktan kumanda ile üzerinde bulunan PGM çıkısını aktifleştirebilir. Magellan receiver RF teknolojisinin son versiyonunu kullanarak, şifrelenmiş telsiz haberleşme protokol ve code-hopping teknolojisi ile sinyal alımı ve yüksek güvenliği garanti eder. Code - hopping teknolojisi her iletimden sonra gönderilen şifrelenmiş yeniden data sinyali haline getirir bu da sistemin güvenilir olmasını ve dış etkilerden etkilenmemesini sağlar. 868 Mhz de çalışan Magellan kablosuz ailesi genişletme modülü, hareket dedektörleri, kapı kontakları ve uzaktan kumanda ünitelerini  içerir.

 

Kablolamanın çok zor olduğu yerlerde, uzaktan kontrolle kolaylık eklemek istediğinizde MAGELLAN telsiz ailesi güvenlik sisteminiz için ideal bir çözümdür.

 

 

PARADOX MAGELLAN SERİSİ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ ANA KONTROL PANELLERİ

PARADOX MG6250 Magellan Serisi Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi Kontrol Paneli

 

New Paradox Wireless Product Released

Paradox MG-6250 kablosuz hırsız alarmı kontrol paneli, 2 Kısımlandırma 64 kablosuz bölge desteği, Opsiyonel GSM/GPRS modülü takılabilir, 433/866 Mhz alıcı-verici desteği, telefon/gsm hattı üzerinden telefon görüşmesi yapma imkanı sağlar, 8 telefon numarasına kadar sesli olay raporlama, iki yönlü sesli iletişim (gsm veya sabit hat ile), 16 kullanıcı ve 16 uzaktan kumanda desteği, 8 adet kablosuz PGM (çok amaçlı röle) desteği, 256 olay hafızası, 4 adet kablosuz siren desteği (Paradox SR150), 4 adet kablosuz tuş takımı desteği, 4 adet kablosuz tekrarlayıcı desteği, REM2/REM3 uzaktan kumanda ile karşılıklı haberleşebilme özelliği, bütünleşik 90db ses gücünde dahili siren, alarmlı saat, aile mesaj merkezi ve daha birçok özellik.. 


PARADOX MG5000 / K10H Magellan Serisi Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi Kontrol PaneliStayD modu Magellan 32 zon kablosuz alıcı/verici kontrol paneli, Cihaz üzerinde alıcı/verici,32 zon (herhangi biri kablosuz olabilir),2 yerleşik kablolu zon girişi,16 PGM destekler (ilave PGM modülleri kullanarak, herhangi biri kablosuz olabilir),32 kullanıcı,32 uzaktan kumanda (kullanıcı başına bir tane),Montajcı,Ana ve bakım kodları için menü yönlendirmeli programlama,Olay raporlaması için çoklu telefon numarası:3 gözlem istasyonu, 5 kişisel aramalar ve 1 çağrı cihazı için.Merkezileştirilmiş etiketleme: MG5000 ve bağlı olan bütün LCD keypadlerin program etiketleri otomatik olarak güncellenir,Yeni uykuda kurma modu,4 kablolu haberleşme veriyolu (15 keypade kadar bağlayabilme),Tuşlu güç sıfırlama,RF karışımı algılama özelliği,15’e kadar keypad zonu,2 partition (kısım),Winload ile haberleşme,Zil zonları,256 olay hafızası,868 MHz,Hafıza anahtarını(PMC-4) destekler.Ürün fiyatına MG 10; 10 zon led keypad + büyük boy orijinal Paradox metal kutu 28 x 28 x 7.6cm dahildir.PARADOX MG5050 / K10H Magellan Serisi Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi Kontrol PaneliMagellan 32 zon kablosuz alıcı/verici kontrol paneli,StayD modu:yerleşik alıcı/verici (868Mhz) MG32WK hariç tüm Magellan kabosuz aygıtlar ile uyumludur,32 zon (herhangi biri kablosuz olabilir),5 yerleşik kablolu zon girişi (ATZ (double) ile 10 Zon),2 partition,16 PGM desteği( herhangi biri kablosuz olabilir),4 yerleşik PGM,Pozitif veya negatif tetikleme,32 kullanıcı,32 uzaktan kumanda (kullanıcı başına bir tane),Bir 307USB ve Winload kullanarak yerinde Firmware'i güncellenebilir,Montajcı,Ana ve bakım kodları için menü yönlendirmeli programlama,Olay raporlaması için çoklu telefon numarası:3 gözlem istasyonu, 5 kişisel aramalar ve 1 çağrı cihazı için,4 kablolu genişleme veriyolu (5 adete kadar keypad'e ve 3 adete kadar APR-ZX8'e bağlantı),Tuşla yazılım sıfırlama (varsayılan değerlere dönme ve yeniden başlatma),RF karışma denetimi,Winload ile 9.6k baund hızında doğrudan bağlantı,256 olay arabelleği.Ürün fiyatına MG 10; 10 zon led keypad + büyük boy orijinal Paradox metal kutu 28 x 28 x 7.6cm dahildir.

 

 

 

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 
 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.