Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

 

 

 

PARADOX Magellan Yeni Nesil Serisi Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Magellan, popüler tüketici özellikleri ve şık dizayna sahip ilk güvenlik sistemidir. Magellan güvenlik endüstrisinde kullanılan ürünlerden  daha farklı görünür. Bu sebeple evinizde veya küçük işyerlerinde her yere kurabilirsiniz.


Magellan her türlü dekorla uyum sağlar. Aile bireylerine mesaj bırakabilir ve yüksek teknolojili bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca çalar saat veya duvar saati olarak da kullanabilirsiniz. Magellan ile güvenliğe ve daha fazlasına sahip olacaksınız.


Magellan tamamen telsiz algılayıcılardan oluşur, giriş ve çıkış noktalarına olduğu gibi, korunması zor hassas bölgelere de bu algılayıcılar kurulabilir. Bu aygıtlar bina içi ve çevresini korur, Magellan'ın ana konsolu ile haberleşir.  Eğer alarmı çalıştırırsanız ve bölgelerden birinde hareket algılanırsa, bir siren aktive olacak ve istediğiniz telefon numarasına bu durum hemen bildirilecektir. Magellan evinizi ve küçük işyerlerinizi korumak için mükemmeldir.


Kablosuz hareket dedektörlerinizi evde beslediğiniz hayvanları algılamayacak modellerden seçebilirsiniz.

 

Uzaktan kontrol ile sık kullanılan özellikleri otomatikleştirebilirsiniz. Nedir bu özellikler, nedir magellanı magellan yapan;

 

* Magellan sadece hırsız alarm sistemi değil, komple ev otomasyonu için düşünülmüş bir yüksek teknoloji ürünüdür(*), mesela magellanın istediğiniz saatte bahçe veya iç ortam ışıklarını yakmasını sağlayabilirsiniz(*).

 

* Fonksiyonel uzaktan kumandası sayesinde bir yere bağımlı olmadan kapı otomatiğini çalıştırabilirsiniz veya yatağınızdan hiç çıkmadan tek tuşla ışıkları yakabilirsiniz.

 

* Diyelim ki yalnız yaşıyorsunuz, ve aniden hastalandınız magellan burada da imdadınıza yetişir tek tuşla istediğiniz telefon numaralarını arar ve daha önceden kaydettiğiniz mesajı iletir. Bu fonksiyonu uzaktan kumanda ile tek tuşla da kontrol edebilirsiniz.

 

* Aile bireylerine veya şirket personelinize mesaj bırakabilirsiniz, eve veya işyerinize mesajı alması gereken kişi geldiğinde magellan notunuzu ona iletir.

 

* Mesela evinizden çok uzaktasınız ve alarmınız devrede, temizlik için içeriye girilmesi gerekiyor ve şifrenizi söylemek istemiyorsunuz, bir telefonla alarmınızı devre dışı bırakabilir yine istediğiniz zaman bir telefonla  devreye alabilirsiniz.

 

* Magellana bağlanabilen duman dedektörleri sayesinde evinizi veya işyerinizi yangından korursunuz.

 

* Yüksek kaliteli sesli yönlendirmeleri ile kullanımı daha kolay ve heyecan verici,

 

Magellanın yapabilecekleri tabi ki bunlarla sınırlı değil, bizi arayın, daha fazlasını anlatalım ve magellan dünyasına giriş biletinizi alın..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 


İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.