Paradox Hakkında Referanslarımız Global Güvenlik Hakkında İletişim
Bu Hırsız Alarmı Animasyonunu Görüntüleyemiyorsunuz
Paradox Digiplex Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Spectra Sp Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan MG Serisi Hırsız Alarm Sistemleri Paradox Magellan All-in-one Hırsız Alarm Sistemleri

Sahte / Taklit ürünleri incelemek için tıklayın Orjinal ve sahte ürünler arasındaki temel farkları inceleyin.

Paradox-Magellan alarm sistemlerini inceleyin Paradox magellan serisi alarm sistemleri ile, sıradışı tasarım ve üst düzey güvenlik özelliklerini bir arada sunar. Kablosuz özellikteki tek güvenlik konsolu ile tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar.

Alarm gözlem istasyonuna bağlanın Alarm gözlem istasyonu bağlantısı ile, tüm giriş çıkış raporlarınıza erişebilir, acil durumlarda polis, itfaiye ve ambulans gibi ihtiyaçlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Sisteminizde oluşabilecek arızalar da anlık olarak takip edilir.

Paradox dünyanın en büyük ilk on güvenlik firması arasında yer alır 1998 yılında güvenlik sektöründe ilk defa, yoğun araştırmacı kimliğinin bir yansıması olarak dünyada ilk kez dijital özellikteki hareket dedektörünü üretmiştir.

80 ülkede 120 distribütör ve uzman teknik destek !
Paradox, ürünlerini dünyada 80 ülkeye 120 distribütör aracılığı ile pazarlamaktadır. Ürün yelpazesi küçük daire ve işyerlerinden, büyük kurum ve kuruluşlara hitap edecek kadar geniştir.

Her güç ve kapasitedeki yeni nesil kesintisiz güç kaynaklarımızı inceleyin Güçlü ve en yeni teknoloji ile üretilmiş kesintisiz güç kaynağı taleplerinizde yanınızdayız.

Paradox Stay-D özelliği ile yine bir adım önde Hırsız alarm sistemlerinde devrim yaratan StayD özelliği, bugün pazarda bulunan diğer güvenlik sistemlerine tamamen karşıt bir felsefe ile çalışmaktadır.

Diğer internet sitelerimizi de inceleyin

www.globalguvenlik.com.tr

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.kartligecis.com

PARADOX HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KABLOSUZ MANYETİK KONTAKLARIPARADOX DCT10 Magellan Serisi Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Kapı KontağıUzun mesafe kapı kontağı, 2 zon kapasiteli birbirinden bağımsız iki seri numara, İki yüksek hassasiyette reed switch, Universal transmitter girişi NC, Pil veya sinyal aktarım seviyeleri için LED'li uyarı, Anti sabotaj anahtarı, Boyutları 12.4cm x 4.5cm x 3.3cm, 3 adet 1,5V alkalin pille çalışır.


PARADOX DCTXP2 Hırsız Alarm Sistemi Kablosuz Kapı KontağıBir yüksek hassasiyette reed switch, Universal transmitter girişi (NC/NO), Universal girişe veya paralel bağlantı yapabilme, Kablolu zon girişini ayrı zon olarak atayabilme, Anti sabotaj switchi,2 adet ince 1,5V alkalin kalem pille çalışır, Boyutları 11cm x 3.2cm x 2.5cm.


PARADOX DCT2 Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi Ultra Küçük Kapı KontağıUltra küçük kapı kontağı, Bir yüksek hassasiyette reed switch, Anti sabotaj switchi, 3V lityum pille çalışır, Boyutları 4.4cm x 3.0cm x 1.7cm.


HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ İÇİN KABLOLU MANYETİK KONTAKLARPARADOX MC10F Hırsız Alarm Sistemi Gömme Tip Manyetik KontakManyetik kontak,Ahşap ve pimapen tipi kapı ve pencerelerde gömme tipi olarak kulanılır,Şık estetik görünüm sağlar,Çalışma şekli kapalı kontak,Kolay montaj.


PARADOX MC21C Hırsız Alarm Sistemi Minik Tip Manyetik KontakMinik tip manyetik kontak,Lüks konut ve işyerlerinde kulanılır,Şık estetik görünüm sağlar,Ortadan kablo girişli,Çalışma şekli kapalı kontak,Kolay montaj.


PARADOX MC20W Hırsız Alarm Sistemi Minik Tip Manyetik KontakMinik tip manyetik kontak,Lüks konut ve işyerlerinde kulanılır, Şık estetik görünüm sağlar, Yandan kablo girişli,Çalışma şekli kapalı kontak,Kolay montaj.


PARADOX MCOH Hırsız Alarm Sistemi Kepenk Tipi Manyetik KontakKepenk tipi manyetik kontak, Dış ortamlarda kullanılabilir, Metal kaplamalı dış yüzey, Spiral sargı metal kablo koruması, Ayarlanabilir ‘L’ tipi ayaklı, Çalışma şekli kapalı kontak, Kolay montaj.

 

 

.

  Çevre Güvenliği Ürünleri
  Cam Kırılma Dedektörleri
  Kartlı Giriş / Çıkış Sistemleri
 
 
İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

istanbul@globalguvenlik.com.tr

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


"Güvenlik Sektörünün Lideri.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2001-2016 -Tüm hakları GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız  'dir.